Селект / Шедов

Гербіциди

КЕ (клетодим, 120 г/л)

Діюча речовина: клетодим, 120 г/л
Препаративна форма: концентрат, що емульгується
Упаковка: каністра 5 л

Висока селективність до культури.

Селект / Шедов

Гербіциди
Опис

Селект®/Шедов® завдяки м’якій дії може застосуватися в будь-який період вегетації культури, у т.ч. у фазу сім’ядолей у ріпаку, шильця у цибулі, тощо. Селект®/Шедов® добре комбінується в бакових сумішах не тільки з гербіцидами проти двосім’ядольних бур’янів (Комрад, Конкістадор, тощо), а також із фунгіцидами та інсектицидами. Не має обмежень у сівозміні: період напіврозкладу 1-3 дні.

Селект®/Шедов® ефективно контролює більше 40 видів однорічних та багаторічних злакових бур’янів, у т.ч. проблемних для контролю грамініцидами інших хімічних груп серед яких:
1. - однорічні: тонконіг однорічний, куряче просо, мишій (види)
2. - багаторічні: пирій повзучий, гумай
3. - падалиця зернових колосових культур.

Переваги
  • Заощадливий контроль в боротьбі з однорічними злаковими бур’янами
  • Ефективний контроль бур’янів, проблемних для грамініцидів інших хімічних груп
  • Хороший партнер для бакових сумішей
  • Зручність і простота у застосуванні
Рекомендації щодо застосування
Культура, об'єкт, що обробляється*Об’єкт, проти якого обробляєтьсяНорма витрати, л/гаЧас обробок
Буряки (цукрові, столові, кормові), картопля (в т.ч. для роздрібного продажу населенню), льон-довгунець, морква, ріпак, соняшник, сояОднорічні злакові бур’яни0,4-0,8Обприскування посівів за висоти бур’янів 3-5 см (незалежно від фази розвитку культури)
Багаторічні злакові бур’яни1,4-1,8Обприскування посівів за висоти бур’янів 15-20 см (незалежно від фази розвитку культури)
Горох, цибуляОднорічні злакові бур’яни0,4-0,8Обприскування посівів за висоти бур’янів 3-5 см (незалежно від фази розвитку культури)
Багаторічні злакові бур’яни1,2-1,6Обприскування посівів за висоти бур’янів 15-20 см (незалежно від фази розвитку культури)

* У світовій практиці застосовується для захисту посівів майже всіх двосім’ядольних культур, плодових і декоративних насаджень, а також у лісівництві.

Норма витрати робочого розчину 100-300 л/га.

Придатний для мікро- та ультрамікрооб’ємного обприскування.