ТРИУМФ, к.е.

Гербіциди

Трикомпонентний контактно-системний гербіцид для боротьби з однорічними двосім’ядольними та деякими однодольними бур'янами в посівах цукрового буряку

Діюча речовина: фенмедифам, 91 г/л; десмедифам, 71 г/л; етофумезат, 112 г/л
Виробник: Петерс енд Бург Лтд., Угорщина
Формуляція: концентрат емульсії
Тарна одиниця: каністра, 5 л

Відсутність негативного впливу на культурні рослини.

ТРИУМФ, к.е.

Гербіциди
Механізм дії

Фенмедіфам, десмедифам - речовини контактної дії. Проникають у тканини листя, концентруються в хлоропластах, викликаючи блокування процесів фотосинтезу. Сонячна тепла погода сприяє підвищенню ефективності їх дії на бур'яни.

Етофумезат належить до діючих речовин системної дії. Поглинається різними частинами рослин, особливо пагонами і корінням молодих бур'янів разом з вологою ґрунту. Тому наявність доступної вологи у ґрунті сприяє підвищенню ефективності дії етофумезату на бур'яни.

Характеристика та переваги
  • Наявність діючої речовини грунтової дії дозволяє ефективно знищувати бур’яни, що проростають.
  • Гнучка норма витрати препарату від 1 до 3 л/га дозволяє ефективно витрачати гербіцид відповідно до фази розвитку бур’янів конкретного поля.
  • Сумісність з іншими пестицидами та рідкими добривами дозволяє застосовувати препарат ТРИУМФ®, як партнер для бакових сумішей в комплексних системах захисту цукрового буряку.
Рекомендації щодо застосування

Для досягнення максимальної ефективності препарату та найнижчого хімічного навантаження на культуру та довкілля, внесення бажано проводити 1-3 рази у фазу сім’ядолей бур’янів. Обробка в більш пізні стадії розвитку бур’янів потребує збільшення норми витрати препарату. Сумарна максимальна норма впродовж сезону не повинна перевищувати 3,5 л/га. Мінімальна концентрація робочого розчину становить 0,4%, тобто не менше 0,4л препарату на 100 л води.

Норми витрати препарату:

КультураШкідливий об'єктНорма витрати препарату в залежності від фази розвитку бур'янів, л/га
1 пара справжніх листків2 пара справжніх листків3 пари і більше
Буряки цукровіОднорічні дводольні та деякі однорічні злакові бур'яни1,01,0-1,52,0-3,5


Застереження:

  • Робочий розчин придатний до застосування протягом 16 годин після приготування.
  • Обприскування мокрих від роси та опадів рослин, а також дощ протягом 6 годин після обприскування знижують ефективність дії препарату.
  • Не рекомендується застосовувати препарат при температурі повітря більше 25°С та нижче 10°С.

Застосування препарату ТРИУМФ® у бакових сумішах. З метою знищення злакових бур’янів рекомендовано застосовувати гербіцид ТРИУМФ® у баковій суміші з протизлаковим гербіцидом ЦЕТОДИМ®, який обов’язково слід застосовувати з ПАР ФОФІР®. При цьому спочатку розчиняють препарат ТРИУМФ®, потім додають в розчин препарат ЦЕТОДИМ®, а ПАР ФОФІР® додають в бак обприскувача в останню чергу, безпосередньо у робочий розчин. В іншому випадку, внаслідок надмірного піноутворення при додаванні ПАР ФОФІР® частина робочого розчину може виплеснутися з баку.