ЗУМЕР, к.с.

Гербіциди

Неселективний післясходовий гербіцид широкого спектру дії з утворенням захисного екрану

Формуляція: концентрат суспензії.
Діюча речовина: гліфосат, 360 г/л оксифлуорфен, 30 г/л
Пакування: 10 л
Клас небезпечності: ІІ
Тривалий захист від проростаючих бур’янів!

ЗУМЕР, к.с.

Гербіциди
Рекомендації

Зумер®, к. c. застосовують у боротьбі з однорічними і багаторічними дводольними та злаковими бур’янами. Унікальний склад Зумер®, к. c. забезпечує оптимальний баланс двох діючих речовинв одному препараті. Завдяки дії цих двох діючих речовин відбувається швидке «спалювання» листя бур’янів, які важко піддаються знищенню. Препарат продовжує працювати у підземному шарі, знищуючи коріння. Період захисної дії препарату 3–4 місяця залежно від погодних умов та видового складу бур’янів. На виноградниках і плодових насадження внесення проводять за допомогою тракторних обприскувачів, обладнаних горизонтальними штангами із захисним екраном для попередження потрапляння препарату на зелені частини культури. Розмір краплин: для забезпечення відповідного покриття бур’янів й попередження зносу робочого розчину, краплини повинні мати розмір від середнього до великого (100–300 мкм). Тиск розпилювання: щоб форсунки розпилювача не формували дрібні краплини, робочий тиск не повинен перевищувати 3 бар. Важливою умовою ефективної дії препарату є активний ріст бур’янів, тепла суха погода та достатня кількість ґрунтової вологи. Оптимальний час проведення обприскування — за висоти бур’янів 10–15 см. Оптимальна температура для застосування препарату знаходиться в межах від 17° С до 25° С. Якщо очікується дощ протягом 4–5 годин, необхідно утриматися від проведення обприскування. Найкращий час внесення — від 5 до 10 годин та від 17 до 22 години, коли атмосферне повітря більш стабільне (відсутність температурної інверсії).

Призначення та механізм дії препарату

Зумер®, к. c. є неселективним післясходовим гербіцидом широкого спектру дії. Дві діючі речовини мають синергетичну дію, що забезпечує швидкий знищуючий ефект на надземну частину багатьох проблемних бур’янів. Гліфосат має системну дію, абсорбується через листя і переміщуючись по рослині накопичується в меристемі, де безпосередньо діє. Гліфосат пригнічує біосинтез амінокислот. Оксифлуорфен діє в присутності кисню та світла, абсорбується через листя і молоді стебла і спричинює швидке висушування рослин. Дія препарату може відбуватися як через зелені частини рослини при застосуванні під час вегетації, так і через грунт, де утворюється захисний екран препарату. Оксифлуорфен не є системним в рослині. Перші симптоми дії препарату спостерігаються на 2–5 день після застосування. Зумер®, к. c. призначений для суцільного знищення вегетуючих бур’янів в плодових насадженнях, виноградниках, після збирання зернових культур, а також на землях несільськогосподарського призначення.

Застосування
КультураНорма витрати препарату, л/гаСпосіб, час обробок
Виноградники2,0-3,0Направлене обприскування вегетуючих бур'янів навесні до цвітіння винограду обо влітку
Яблуня2,0-2,5Контроль однорічних бур'янів. Направлене обприскування вегетуючих бур'янів навесні обо влітку (за висоти бур'янів 10-15 см)
Яблуня2,5-3,0Контроль багаторічних бур'янів. Направлене обприскування вегетуючих бур'янів навесні обо влітку (за висоти бур'янів 10-15 см)
Поля, призначені під посіви сільськогосподарських культур після збирання попередника2,0-3,0Обприскування вегетуючих бур'янів восени після збирання попередника (зернових культур)
Землі несільськогосподарського користування (узбіччя доріг, смуги відчудження ліній електропередач, газо- та нафтопроводів, залізничні насипи)2,0-3,0Обприскування вегетуючих бур'янів


Сумісність з іншими препаратами:

Не рекомендується суміщувати Зумер®, к. c. з іншими пестицидами.

Витрати робочого розчину:

Робочий розчин слід використати в день приготування. Рекомендована норма витрати робочої рідини — 150–200 л/га

Увага!

Для приготування робочого розчину і внесення препарату Зумер®, к. c. можна використовувати контейнери з нержавіючої сталі, алюмінію, скловолокна, пластмаси та з пластмасовим покриттям. Не можна використовувати контейнери (баки) з оцинкованої сталі чи сталеві контейнери без покриття.

Наступні культури сівозміни:

Немає обмежень щодо наступних культур сівозміни.

Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!


ЗАВАНТАЖИТИ РЕЄСТРАЦІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ