АПОЛЛО®, к.с.

Інсектициди

Селективний контактний акарицид специфічної дії

Формуляція: концентрат суспензії.
Діюча речовина: клофентезин, 500 г/л
Пакування: 1 л
Клас небезпечності: ІІІ

Аполло®, к. с., добре суміщається майже з усіма інсектицидами, акарицидами та фунгіцидами, крім сірки та бордоської рідини.

АПОЛЛО®, к.с.

Інсектициди
Застосування

Рекомендована норма витрати робочої рідини на виноградниках та яблуні — 600–1500 л/га, на суниці — 400 л/га. Щоб забезпечити ефективну дію, необхідно добре і рівномірно змочувати поверхню листя, включаючи нижню сторону, а також всю деревину та суцвіття.


КультураНорма витрати препарату, л/гаСпосіб, час обробкиМаксимальна кратність обробокСтрок останньої обробки (в днях до збирання урожаю)Строк виходу людей на оброблені площі (доба) мех./ ручні роботи
Яблуня0,4-0,6Обприскування в період вегетації1303/7
Виноград0,24-0,36Обприскування в період вегетації1403/7
Суниця (маточники)0,3-0,4Обприскування в період вегетації в період вегетації2-3/7
Хміль0,8-3,2Наземне обприскування в період вегетації; за висоти рослин 2,0-3,0м та витраті робочого розчину500 лга -0,8 л га препарату. 4,0-5,0м- (1000 лга) -1,6 лга; 5,0-6,0м (1500 лга) - 2,4 лга; 6,0-7,0м (2000 лга) -3,2 лга3-3/7
Призначення та механізм дії препарату

Аполло®, к. с., — селективний контактний акарицид специфічної дії для боротьби з червоним плодовим кліщем Panonychus ulmi та звичайним павутинним кліщем Tetranychus urticae на плодових культурах, винограді та суниці. Препарат діє на яйця та ранні рухомі стадії павутинних кліщів. Аполло®, к. с., не контролює дорослих кліщів. Аполло®, к. с., є безпечним для бджіл, хижих кліщів (Typhlodromus pyri, Phytoseiulus persimilis, Amblyseilus potentillae), корисних комах — золотоочка (Chrysopa carnea), сонечко семикрапкове (Соссіnеllа 7 — punctata), енкарзія (Encarsia formosa).

Особливості застосування

Період захисної дії:

На виноградниках проводять ранньовесняне обприскування Аполло®, к. с., на стадії 02 (набухання бруньок). Проводять весняну обробку Аполло®, к. с., в нормі 0,36 л/га на зерняткових культурах Аполло®, к. с., застосовується до відродження червоного кліща Panonychus ulmi із зимових яєць. Тому обприскування рекомендовано проводити не пізніше фази «зелений конус». Дерева обприскуються до стану «цілковито мокрі». На суниці рекомендовано проводити профілактичне обприскування до цвітіння культури.

Антирезистентні заходи:

Повторне використання акарициду може призвести до появи стійких до препарату поколінь павутинних кліщів. Щоб запобігання або уповільнення прояву резистентності слід використовувати клофентезин лише один раз (в окремих випадках два рази) за сезон.

Сумісність зіншими препаратами:

Препарат може застосовуватися в суміші з Еко® Оіл Спрей та Цезар®, к.е.

Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!


ЗАВАНТАЖИТИ РЕЄСТРАЦІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ