Дімілін

Інсектициди

ЗП (дифлубензурон, 250 г/кг)

Малотоксичний інсектицид для боротьби із широким спектром шкідників на багатьох культурах.

Діюча речовина: дифлубензурон, 250 г/кг

Препаративна форма: водорозчинний порошок
Упаковка: бутель 1 кг

Відсутність залежності ефективності від температури

Дімілін

Інсектициди
Опис

Дімілін® – це інсектицид нового механізму дії, що належить до групи регуляторів росту комах. Дімілін® порушує утворення хітину в кутикулі (зовнішньому скелеті) комахи, що перешкоджає процесу нормальної линьки молодої личинки при її переході в наступну вікову стадію і призводить до її загибелі.

Дімілін® є безпечним по відношенню до хижих кліщів-ентомофагів, корисних комах та ідеально підходить до систем інтегрованого захисту. Там, де використовується цей препарат, попереджується розмноження кліщів-фітофагів і внаслідок цього знижується потреба у використанні акарицидів.

Дімілін® є стійким до змивання дощем, тривалий час зберігається на поверхні рослин, але швидко розкладається у воді та грунті. Дімілін® відноситься до малотоксичних інсектицидів: має низьку токсичність для ссавців, птиць та риб і не має негативного впливу на довкілля. Дімілін® не токсичний для бджіл і може застосовуватися у період цвітіння.

Переваги
  • Низька токсичність для теплокровних
  • Безпечність для корисної ентомофауни
  • Тривалий (до 40 днів) період післядії
  • Швидкий розпад у воді та грунті
  • Широкі можливості для застосування в інтегрованих системах захисту
Застосування

Особливості застосування на яблуні

Під час боротьби із яблуневою плодожеркою та листовими мінерами ефективність препарату залежить від овіцидної активності шкідників, що визначає необхідність проведення обробки до початку відкладання яєць.

Правильний час для застосування препарату найкращим чином визначається за допомогою феромонних пасток. Застосування Діміліну® слід починати за відлову 5 самців метеликів на 1 га протягом одного тижня.

Сума ефективних температур повинна дорівнювати 145 °С, а температура у вечірній період повинна бути не нижчою 15 °С.

Активна післядія Діміліну® триває близько 3-4 тижнів, що зазвичай перекриває повний період льоту метеликів однієї генерації. Якщо період льоту метеликів розтягується через погодні умови, може виникнути необхідність у повторній обробці.

У випадках, коли поява листових мінерів збігається у часі із застосуванням препарату проти яблуневої плодожерки, одна обробка дозволяє контролювати чисельність обох шкідників. Для боротьби із лускокрилими листогризами препарат має застосовуватися по гусеницях молодших віків.

Рекомендації щодо застосування

Культура, об’єкт, що обробляєтьсяШкідливий об’єктНорма витрати, кг/гаСпосіб застосування, обмеженняПеріод очікування (днів до збору врожаю)
Яблуня Плодожерки, мінуючі молі 0,6 Обприскування в період вегетації,
максимальна кратність 2 рази 
30
Капуста Совки, білянки, міль0,08-0,12 Обприскування в період вегетації,
максимальна кратність 1 раз 
30
Печериці Грибна муха,
грибний комарик 
4 г/кв.м Обробка покрівельної суміші,
максимальна кратність 1 раз 
20
Лісові хвойні та листові насадженняЛистогризучі та хвоєгризучі шкідники0,1-0,2 Обприскування в період вегетації, максимальна кратність 1 раз 
Кукурудза, соняшник Саранові 0,09-0,12 Обприскування в період вегетації, максимальна кратність 1 раз25
Люцерна Саранові0,09-0,12 Обприскування в період вегетації, максимальна кратність 1 раз 


Норма витрати робочого розчину на польових культурах 200-400 л/га, на лісових насадженнях 150-200 л/га, на капусті 400-600 л/га, на плодових культурах 800-1200 л/га.