Флорамайт®

Інсектициди

КС (біфеназат, 240 г/л)

Діюча речовина: біфеназат, 240 г/л
Препаративна форма: концентрат суспензії
Упаковка: каністра 1 л

Діюча речовина з унікальним механізмом дії.

Флорамайт®

Інсектициди
Механізм дії

Флорамайт® відрізняється від інших акарицидів, які застосовуються в інтегрованих системах захисту рослин. Рухомі стадії кліщів після застосування Флорамайту® стають гіперактивними та миттєво зупиняють живитись, що призводить до їхньої неминучої загибелі. Оптимальний ефект досягається на 3-4 день після застосування. Окрім рухомих

стадій кліщів Флорамайт® також контролює личинки, які відродилися після обробки препаратом та яйця.

Флорамайт® ефективно контролює всі стадії (яйце, личинку, німфу та дорослі особини) павутинних кліщів: звичайного (Tetranychus spp), садового (виноградного) (Eotetranychus pp), оранжерейного (прозорого) (Polyphagotarsonemus), амбарного (Tyroglyphidae spp), павутинного хвойного кліща (Oligonychus unungis). Тому Флорамайт® ефективно 
контролює всі рухомі стадії інших чутливих видів, таких як: червоний плодовий кліщ (Panonychus ulmi), цитрусовий червоний кліщ (Panonychus citri), ананасовий кліщ (Steneotarsonemus anannas), цикламенів або суничний кліщ (Steneotarsonemus pallidus), видовжений кліщ (Tyrophagus putrescentiae).

Флорамайт® діє виключно при прямому контакту з шкідником, тому для кращого його розповсюдження по поверхні рослини рекомендовано додавати ПАР Сільвет у концентрації 0,01-0,05% відносно об’єму робочого розчину. Ефективний контроль кліщів після застосування Флорамайту® триває не менше 3-х тижнів.

Флорамайт® не має негативного впливу на корисних кліщів, корисних жуків, жужелиць, галиць, павукоподібних та ос при застосуванні в зареєстрованих нормах. Флорамайт® абсолютно безпечний для бджіл та джмелів.

Діюча речовина Флорамайту® – біфеназат належить до нової групи хімічних сполук – карбазати.

При застосуванні Флорамайту® з іншими відомими акарицидами перехресної резистентності не виявлено. Флорамайт® являється важливим партнером в програмах контролю резистентності кліщів.

Рекомендується проводити обробку Флорамайтом® не більше двох разів протягом сезону.

Застосування Флорамайту® потрібно чергувати із застосуванням не менше двох інших препаратів із різних хімічних груп.

Завжди застосовуйте Флорамайт® у рекомендованих нормах, відповідно до інструкції що вказана на етикетці.

Флорамайт® найефективніше працює при внесенні окремо. За необхідності застосування Флорамайту® в баковій суміші з іншими пестицидами рекомендується пробне застосування на
невеликій ділянці.

Переваги
  • Ефективний проти всіх рухомих стадій кліщів, овіцидна дія
  • Миттєва зупинка харчування кліщів
  • Довготривалий контроль кліщів не менше 3-х тижнів
  • Безпечний для ентомофагів і корисних комах
  • Короткий термін очікування збору врожаю
Рекомендації щодо застосування
Культура, об’єкт, що обробляється*Шкідливий об’єктНорма, л/гаСпосіб, час обробокСтроки виходу людей для ручних робіт, днівКількість обробокТермін останньої обробки (днів до збирання врожаю)
Троянди закритого ґрунтуКліщі0,45-0,5Обприскування культури у період вегетації3215

* У світовій практиці використовується для захисту інших декоративних рослин, плодових і овочевих культур, виноградників, суниці, сої.

Рекомендована норма витрати робочого розчину для обприскування в закритому ґрунті – 1000-3000 л/га.

При додаванні Сільвету, норму робочого розчину можна зменшувати на 30-40 відсотків.