ЛАМДЕКС®, мк.с.

Інсектициди

Піретроїдний інсекто-акарицид для захисту культур від комплексу гризучих та сисних шкідників, в тому числі кліщів.

Формуляція: мікрокапсульована водна суспензія
Діюча речовина: лямбда-цигалотрин, 50 г/л
Пакування: 5 л
Клас небезпечності: ІІ

Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!

ЛАМДЕКС®, мк.с.

Інсектициди
Застосування

Рекомендована норма витрати робочої рідини для застосування на яблуні і на виноградниках складає 600–1000 л/га, для польових культур — 200–400 л/га.

КультураНорма витрати препарату, л/гаШкідливий об'єктТермін останньої обробки перед збиранням урожаю (діб)Максималь на кратність обробок
Пшениця озима0,15Клоп шкідлива черепашка, п'явиці, попелиці301
Пшениця озима0,2Хлібні жуки, трипси, блішки301
Ріпак0,15Хрестоцвіті блішки, ріпаковий квіткоїд, білани, клопи, попелиці142
Яблуня0,4Яблунева плодожерка, садові трубкокрути (казарка, букарка), попелиці, листовійки142
Виноград0,32-0,48Павутинні кліщі, гронова листовійка201
Кукурудза0,2Стебловий кукурудзяний метелик301
Призначення та механізм дії препарату

Ламдекс®, мк. с. — піретроїдний інсекто-акарицид для захисту зернових, технічних, плодових культур від комплексу гризучих та сисних шкідників, в тому числі кліщів. Препарат контролює шкідливих комах за рахунок контактної та шлункової активності. Дія препарату відбувається через надмірне нервове збудження і параліч комах. Препарат має швидку та довготривалу дію зарахунок мікрокапсульованої формуляції. Препарату притаманна репелентна властивість по відношенню до бджіл.

Рекомендації

Ламдекс®, мк. с. володіє швидкою інсектицидною дією. Загибель шкідників відбувається протягом 0,5–3 годин після застосування в залежності від погодних умов, видового складу та стану популяції шкідників. Форма препарату у вигляді мікрокапсульованої суспензії забезпечує поступове визволення діючої речовини з полімерних капсул, чим забезпечується захисна дія до 12–14 днів. Для отримання найкращих результатів обробку препаратом Ламдекс®, мк. с. слід починати при чисельності шкідників, що досягла економічного порогу шкодочинності. Для одержання максимальної ефективності необхідно забезпечити достатнє і рівномірне покриття препаратом наземної частини культури, не допускати стікання препарату з обробленої поверхні. Препарат не змивається дощем після висихання розчину на оброблених рослинах. Максимальна ефективність досягається, якщо обробку проводити у вечірні або ранкові години за температури від 15° С до 22° С. Строки виходу людей на оброблену площу: 4 дні для проведення механізованих робіт та 10 днів для проведення ручних робіт.

Сумісність з іншими препаратами:

Препарат суміщається з більшістю інсектицидів, фунгіцидів і гербіцидів, які застосовують на культурі в ті ж строки. Проте рекомендується перед застосуванням у баковій суміші завжди проводити перевірку препаратів-партнерів на фізичну сумісність.

Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!


ЗАВАНТАЖИТИ РЕЄСТРАЦІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ