Мовенто

Інсектициди

Інноваційний інсектицид повної системної дії

Спіротетрамат, 100 г/л
Препаративна форма: концентрат суспензії
Реєстраційне посвідчення: в процесі реєстрації
Упаковка: 1 л

Унікальний механізм дії, відсутня перехресна стійкість до інших інсектицидів.

Мовенто

Інсектициди
Застосування

Мовенто® високоефективний проти сисних шкідників, в тому числі приховано-живучих видів комах: попелиць, щитівок, білокрилок, червців, медяниць, трипсів, а також з вираженою побічною дією на деяких видів кліщів на окремих культурах.

Мовенто® рекомендовано застосовувати як превентивний захід контролю, оскільки забезпечується відмінний довготривалий захист, що також сприяє зниженню кратності обробок альтернативними інсектицидами проти сисних шкідників.

Мінімальний період між обприскуванням та опадами — 2 години.

*ЯБЛУНЯ, ГРУША

Грушева та яблунева медяниці, попелиці (в т. ч. кров’яна), щитівки (в т. ч. каліфорнійська) та несправжні щитівки - 1,5–2,25 л/га

*ВИНОГРАД

Цикадки, трипси, філоксера, борошнистий червець - 0,75–1,5 л/га

*ТОМАТИ (відкритого та закритого ґрунту)

Попелиці, білокрилки, трипси, кліщі - 0,75–1,0 л/га

*ОГІРКИ (відкритого та закритого ґрунту)

Попелиці, білокрилки, трипси, кліщі - 0,5–1,0 л/га

*КАПУСТА

Попелиці, трипси, білокрилки - 0,75–1,0 л/га**

*ЦИБУЛЯ

Трипси - 0,75–1,0 л/га**

*СОЯ

Попелиці, павутинний кліщ, клопи - 0,7–1,0 л/га

Витрати робочого розчину: яблуня, груша, виноград — 600–1000 л/га; томати, огірки — 300–500 л/га; томати та огірки закритого ґрунту — 500–1000 л/га; капуста, цибуля — 400–700 л/га; соя — 200–300 л/га.

Максимальна кратність обробок — 2.

* В процесі реєстрації
** з додаванням Меро® 0,4 л/га

Сумісність

Мовенто® сумісний з багатьма фунгіцидами та інсектицидами. Бакова суміш з ад’ювантами не рекомендується (ризик прояву фітотоксичності), за винятком використання на капусті і цибулі, де обов’язкове застосування неіонного прилипача (Меро®) 

Перед приготуванням робочого розчину рекомендується додатково провести тест на сумісність, особливо за відсутності інформації щодо змішуваності бакового партнера.

Опис

Новий інсектицид з революційною системною дією розподілу в рослині відкриває нові стандарти в захисті сільськогосподарських культур.

Мовенто® містить інноваційну діючу речовину — спіротетрамат, що відносить до нового хімічного класу інсектицидів — кетоенолів та характеризується повною системною дією розподілу в рослині. Після проникнення в рослину діюча речовина рухається акропетально по ксилемі, а також акропетально та базіпетально по флоемі для максимально-ефективного контролю навіть приховано-живучих комах-шкідників, забезпечуючи надійний захист нового приросту як листків та пагонів, так і кореневої системи.

Завдяки широкому спектру контролю сисних шкідників Мовенто® є важливим елементом в різних програмах захисту плодово-овочевих культур, винограду та сої.

Мовенто® є унікальним серед інсектицидів завдяки потужній трансламінарній активності проникнення в рослину та демонструє повну системність руху в її тканинах, що убезпечує високу ефективність проти важкоконрольованих видів сисних комах, зокрема кров’яної попелиці, каліфорнійської та інших видів щитівок.

Мовенто® є селективним у відношенні до корисних комах та хижих кліщів, що відповідає вимогам сучасних інтегрованих систем захисту.

Механізм дії

Спіротетрамат нова інноваційна діюча речовина повної системної дії з унікальним механізмом дії — інгібітор синтезу ліпідів комах-шкідників. Після контакту з препаратом через споживання шкідники припиняють живлення й гинуть через зупинку росту та порушення процесу линьки (різні вікові стадії личинок), а також формування яйцевої продукції (дорослі самиці).

Переваги

» Інноваційна діюча речовина повної системної дії (рух ксилемою та флоемою).
» Широкий спектр ефективності проти сисних шкідників, в т. ч. приховано-живучих.
» Довготривалої дії, надійний захист нового приросту (листків, пагонів та кореневої системи).
» Зменшення обробітків — економія витрат.
» Швидка дія у порівнянні з іншими регуляторами росту комах.
» Мінімальний ризик для корисних комах та хижих кліщів.
» Ідеальний партнер в інтегрованих системах захисту культур.
» Швидко проникає в рослину, висока стійкість до змивання опадами.