НАГОМІ, ВГ

Інсектициди

Діюча речовина лямбда-цигалотрин,25 г/кг
Хімічна група - піретроїди
Препаративна форма - водорозчинні гранули
Спосіб дії контактно-шлунковий
Норма витрати робочого розчину польові культури 200-400 л/га
Упаковка пакет 1 кг

Високоефективний піретроїдний інсектицид з широким спектром дії.

НАГОМІ, ВГ

Інсектициди
ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ
 • препарат володіє репелентним ефектом (низькі сублетальні дози відлякують комах та запобігають їх харчуванню);
 • препарат створює «стоп-ефект» на шкідників;
 • сучасна препаративна форма безпечна для користувачів;
 • низька норма застосування;
 • препарат сумісний із більшістю пестицидів;
 • відсутність фітотоксичності;
 • оригінальний препарат найвищої якості!
МЕХАНІЗМ ТА СПЕКТР ДІЇ

НАГОМІ, ВГ порушує роботу нервової системи комах, впливає на обмін кальцію в синапсах та порушує роботу натрій-калієвих каналів, що призводить до порушення функцій нервової системи, загального паралічу та швидкої загибелі (механізм дії на шкідника за міжнародною класифікацією IRAC – 3a). НАГОМІ, ВГ проявляє контактно-шлункову дію на широкий спектр шкідників, при застосуванні створює «стоп – ефект», що є особливо важливим за високої чисельності дорослих форм жуків та клопів.

КУЛЬТУРИ ТА НОРМИ ВНЕСЕННЯ:

КультураШкідникНорма внесення (кг/га)Спосіб та час обробкиКратність обробкиСтрок останньої обробки (днів до збору врожаю)
Озима та яра пшеницяПопелиці, п’явиці, трипси, клопи та хлібні жуки0,3-0,4Обприскування посівів в період вегетації при досягненні чисельності шкідників, що досягла ЕПШ220
Озимий та ярий ріпакПопелиці, хрестоцвіті блішки, ріпаковий квіткоїд, прихованохоботники0,2-0,3Обприскування посівів в період вегетації при досягненні чисельності шкідників, що досягла ЕПШ214
Особливості застосування
 • для отримання найкращих результатів, обробку НАГОМІ, ВГ потрібно починати за чисельності шкідників, що досягла економічного порогу шкодочинності (ЕПШ).
 • в разі застосування на ріпаку проти великого ріпакового та стеблового прихованохоботників – обробіток слід провести до відкладки яєць самками шкідників в період їх активного льоту, проти інших шкідників – обробку проводять по мірі їх появи та перевищення ЕПШ.
 • на квітучих культурах обробку НАГОМІ, ВГ слід проводити із врахуванням льоту бджіл, препарат токсичний при прямому попаданні, залишкова активність (згідно Європейської реєстрації) – 1 година.
 • максимальна ефективність досягається, якщо обробку проводити у вечірні або ранкові години за температури повітря від 15 … 22°С. За підвищених температур рекомендується застосовувати бакову суміш: НАГОМІ, ВГ ХЛОРГАРД, КЕ, або НАГОМІ, ВГ МОСПІЛАН, ВП
 • при великій чисельності шкідників та в складних погодних умовах найкращі результати досягаються при застосуванні НАГОМІ, ВГ в суміші із ад’ювантами, наприклад СКАБА, КЕ.

СВІТОВИЙ ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ:

НАГОМІ, ВГ застосовується для захисту зернових культур, ріпаку, соняшнику, плодових насаджень, виноградників, овочів та картоплі. Препарат ефективний проти широкого спектру шкідників із родин Coleoptera, Diptera, Lepidoptera, Hemiptera.