РІМОН® 10, к.е.

Інсектициди

Унікальний за своєю дією препарат для боротьби з шкідниками саду і картоплі

Формуляція: концентрат емульсії
Діюча речовина: новалурон, 100 г/л
Пакування: 1 л
Клас небезпечності: ІІІ

Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!

РІМОН® 10, к.е.

Інсектициди
Призначення препарату та механізм дії

Рімон® 10, к .е. — інсектицид на основі бензолфенілсечовини, що діє за рахунок порушення біхімічних процесів утворення хітину — складової кутикули комах. Препарат призводить до неможливості переходу личинок з однієї стадії в другу і припиняє, таким чином, цикл розвитку комах. Це призводить до їх загибелі. Препарату властива сповільнена дія і результат помітно через деякий час після проведення обприскування. Рімон® 10, к .е. не діє на дорослих комах та яйця, проте личинки з оброблених яєць гинуть. Рімон® 10, к .е. діє головним чином, через шлунок комах і, в деякій мірі, контактно. Рімон® 10, к .е. знижує плодовитість самиць. Не проникає в тканини рослин. Препарат має подовжену дію, яка не залежить від високих температур. Рімон® 10, к .е. має інсектицидну активність проти личинок комах родин лускокрилих — Lepidoptera, твердокрилих — Coleoptera, рівнокрилих — Homoptera та двокрилих — Diptera.

Рекомендації

Завчасно проведене обприскування — ключовий момент для досягнення найкращого ефекту препарату. Насамперед, це важливо у боротьбі з такими видами, личинки яких одразу після відродження з яєць занурюються всередину плода і є недосяжними для препаратів. Строк обробки яблуневих садів проти плодожерки визначають за показниками феромонних пасток (1 пастка на 1 га — в колективних садах; 1 пастка на 5 га — в промислових садах). Обприскування проводять через 3–5 днів після відлову 1 пасткою понад 5 метеликів за 7 днів при температурі повітря на заході сонця вище 15,5° С. Вдруге сад обробляють через 2–3 тижні або за результатами відлову пастками. Завдяки механізму дії резистентність шкідників до Рімон® 10, к. е. відсутня. Цей фактор, а також властивість препарату не впливати на корисних ентомофагів під час обробки робить Рімон® 10, к. е.незамінним в інтегрованій системі захисту культури. Завдяки сучасним на повнювачам — подовжена зпахистна дія. Після висихання не змивається дощем.


Застосування

Норма витрати робочої рідини: в плодових насадженнях — 1000–1200 л/га, для обробки картоплі — 200–400 л/га

Культура Норма витрати препарату, л/га Шкідливий об'єктСпосіб, час обробок
Картопля0,25-0,30Колорадський жукОбприскування культури при появі дорослих жуків та у період яйцекладки
Яблуня0,6Яблунева плодожерка, мінуючі моліОбприскування культури в період масового льоту метеликів — на початку яйцекладки

Сумісність:

Суміщається з багатьма пестицидами, крім мінеральних олій. У рекомендованих дозах Рімон® 10, к. е. не є фітотоксичним для культур, що обробляються.

Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!


ЗАВАНТАЖИТИ РЕЄСТРАЦІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ