Верімарк®

Інсектициди

Компанія “Дюпон” розширює лінійку концептуально нових інсектицидних рішень. Формуляція для крапельного зрошення. Відмінно інший механізм захисту. 

Як наслідок, більш інтенсивний ріст та потенціал для збільшення врожаю. Відчуйте приємне здивування від результату!

Хімічна група: антраніламіди
Діюча речовина: циантраніліпрол, 200 г/л
Препаративна форма: концентрат суспензії (КС)
Норма застосування: 0,375-0,5 л/га
Спосіб застосування: шляхом крапельного зрошення
Місце застосування: закритий та відкритий грунт


Підвищення стійкості культури до стресів біотичного походження.

Верімарк®

Інсектициди
Верімарк® створює умови для ідеального росту та розвитку рослин
Унікальний спектр важко контрольованих шкідниківЗменшення біотичного стресуЗбільшення врожайності, покращення якості та можливість раніше збирати


Системне переміщення інсектициду Верімарк® до надземної частини рослини

Коли? Чому?
Застосування інсектициду Верімарк® на початку заселення шкідниківОбробка культури інсектицидом Верімарк® при появі перших особин шкідників є найбільш ефективною внаслідок превентивної специфіки дії препарата. Зупинка харчування проходить миттєво, але смертність шкідників, як правило, наступає через 4 – 7 днів після обробки
Застосування інсектициду Верімарк® у ранні фази розвитку культури 

Верімарк® буде захищати молоді ростки, які є найбільш уразливими до пошкоджень шкідниками і ураженню вірусними хворобами, що переносяться сисними комахами.

Після застосування інсектициду Верімарк® на ранніх фазах розвитку культури, можливий прояв візуального ефекту “сили росту рослин”, що в подальшому відкриває потенціал для отримання більшого врожаю кращої якості

Швидка зупинка харчування

Верімарк® призводить до швидкого припинення харчування шкідником, внаслідок дії препарата на функції м’язів, таким чином забезпечуючи ефективний захист проти шкідника, забезпечує швидкий захист культури. 

Верімарк® призводить до миттєвої зупинки харчування шкідником, а його загибель вібувається на 4й – 7й день після застосування. Така швидка дія, крім того, що захищає рослини від пошкоджень, також унеможливлює перенесення вірусних хвороб. 

Системна та довготривала дія

Верімарк®, після потрапляння до кореневої системи рослини, має специфіку абсорбуватися корінням та поступово протягом 14-21 дня переміщуватися по всій рослині, захищаючи, як на ранніх фазах розвитку культури, так і в період її вегетації у більш пізні фази розвитку.

Зменшення біотичного стресу

Внесення інсектициду Верімарк® рекомендується на ранніх стадіях розвитку шкідників, та особливо на ранніх фазах розвитку культури. Це забезпечує низький рівень заселення фітофагів, що дозволить рослинам у подальшому розвиватись без стресу та відповідно формувати вищий врожай кращої якості.

Покращення кількості та якості врожаю

Проведені дослідження на багатьох культурах показали, що покращене укорінення рослин з інсектицидом Верімарк® призводить до отримання більшого або раннього врожаю.

априклад, використання інсектициду Верімарк® на томатах закритого грунту у 74% загальної кількості дослідів (64) забезпечило збільшення врожаю у середньому на 11% та можливість його збирати до 15 днів раніше у порівнянні з фермерськими програмами.

Також, застосування препарату Верімарк® унеможливило поширення сисними шкідниками хвороб вірусного походження.

Зменшення поширення вірусних хвороб

Застосування інсектициду Верімарк® на ранніх стадіях розвитку культури забезпечує також захист від вірусних хвороб, що переносяться шкідниками. Захищаючи культуру від поширення вірусних хвороб Верімарк® допомагає краще розвиватись — рослина виглядає більш потужною та життєздатною, що призводить до більшого врожаю кращої якості.

Культура Вірус Переносник 
Томати Жовта кучерявість листя (TYLCV) Білокрилка
Томати, перець Плямистий вілт томатів та перцю (TSWV) Трипси
Огірки Вірус мозаїки (TMV) Попелиці


Хвороби вірусного походження:

  • зараження хворобами вірусного та бактеріального походження рослин відбувається під час харчування шкідниками соком флоеми;
  • найбільш небезпечними переносниками вірусів є такі сисні види шкідників як: трипси, білокрилка, попелиці;
  • раннє зараження вірусними хворобами зазвичай є найбільш небезпечним, що призводить до значного зменшення урожайністі та якості продукції.


Опис та спектр дії

Інсектицид для крапельного зрошення

Верімарк® – новітній інсектицид для застосування через крапельне зрошення, що забезпечує:

- відмінний контроль широкого спектру сисних та листогризучих шкідників овочевих культур відкритого та закритого грунту;
- зменшення біотичного стресу, під час застосування на ранніх фазах розвитку культури;
- створює передумови для покращеного укорінення рослин, однорідності посівів та підсилення росту.

Верімарк® є другим інсектицидом після Ексірель® на основі діючої речовини циантраніліпрол.

Формуляція препарату спеціально розроблена для застосування через крапельне зрошення.

Верімарк® є інноваційним препаратом, що характеризується безпечністю для культури та для корисних ентомофагів.

Спектр дії:

Верімарк® поступово абсорбується корінням та переміщується по всій рослині, захищаючи ніжні ростки від широкого спектру сисних та листогризучих шкідників як на ранніх фазах розвитку культури так і в період її вегетації у більш пізні фази розвитку.

Препарат контролює такі види шкідників, як блішки, мухи, білокрилка, попелиці, мінуючі молі, лускокрилі види, двокрилі, жуки листоїди.

Рекомендації

Рекомендації щодо застосування у відкритому грунті

Формуляція інсектициду Верімарк® є на водній основі та спеціально розроблена для застосування через систему крапельного зрошення. Препарат не рекомендується використовувати через листкову поверхню рослини.

Культура Капуста Томати Цибуля 
Шкідники Хрестоцвітні блішки, трипси, попелиці, капустяна міль, білани, капустяна совка Трипси, цикадки, попелиці, комплекс совок Трипси, цибулева муха
Норма витрати, л/га 0,375 – 0,5 0,375 – 0,5 0,375 – 0,5
Кратність обробок222
Інтервал між обробками141414


При застосуванні препарату проти комплексу шкідників, таких як білокрилка, трипси, попелиці, норма витрати препарату повинна бути максимальною: 0,5 л/га. Інтевал між обробками може бути й збільшений, але для досягнення максимальної ефективності рекомендується інтервал у 14 днів.

Рекомендації щодо застосування у закритому грунті

Після застосування інсектициду Верімарк®, препарат відразу починає поглинатися через коріння та поступово переноситься в надземну частину рослини, досягаючи захисної концентрації протягом 1 доби, у випадку молодої розсади, та до 7 днів у більш розвинутих рослинах.

Культура Томати Перець Огірки 
ШкідникБілокрилки, баштанна попелиця, бавовникова совка, совка карадрина Трипси, озима совка, томатна совка Білокрилки, трипси, попелиці
Норма витрати, л/га0,50,50,5
Кратність обробок222
Iнтервал між обробками141414


В закритому грунті максимальна кратність обробок становить 2 рази за сезон. Рекомендується застосовувати 2 послідовні обробки на початку вегетації до висоти рослин 1 м з інтервалом 14 днів.

Загальні рекомендації щодо застосування

  • Верімарк® має зручну формуляцію. Його рекомендується застосувати в 1/3 або в 1/2 етап циклу поливу. Також, згідно місцевого досвіду, продукт може застосовуватись у передостанній цикл крапельного зрошення.
  • Місце крапельниці повинно бути на відстані не більше 10 см від рослини;
  • Ефективність продукту може відрізнятися в залежності від культури та кореневої системи.

Рекомендації, щодо pH рівня робочого розчину

Хімічна стабільність інсектициду Верімарк® в робочому розчині залежить від pH рівня. Продукт є стабільним, та максимально зберігає свої властивості, коли pH рівень розчину підтримується нижче 7 (оптимально 5 – 6). Рекомендується додавати кислотні буфери для зменшення рівня pH, коли це необхідно.

Ефективний захист при змінних погодних умовах

Верімарк® застосовується тільки через крапельне зрошення. Він має системну дію, яка забезпечує довготривалий і ефективний контроль навіть при змінних погодних умовах.

Селективність до корисної ентомофауни

Верімарк®, контролюючи широкий спектр шкідників, є селективним до корисної ентомофауни, наприклад до макролофуса (Macrolophus caliginosus) та інш., які широко використовуються для інтегрованого захисту в умовах закритого грунту.

Ваш бізнес отримає більше переваг від послідовного використання препарату так само, як і від його унікальних технічних властивостей таких як:

Замочування розсади капусти білоголової

Технологія “замочування” розсади інсектицидом Верімарк®

Спеціальну ємність заповнюють чистою водою потім, розмішуючи, додають 0,5 л Верімарку®. Після того як робочий розчин готовий, касети з розсадою капусти опускають в ємність на 20 хв. Як правило, даний об’єм робочого розчину розрахований на гектарну норму густоти капусти (38-42 тис. рослин). Після цього, касети з розсадою виймають і рослини капусти висаджують у відкритий ґрунт.