ЦИТРИК™

Інші

Продукт для покращення якості води при обприскуванні.Продукт для покращення якості води, яка призначена для приготування робочих розчинів при обприскуванні сільськогосподарських культур.

ЦИТРИК™

Інші
Характеристика

Діюча речовина та концентрація: лимонна кислота (Е330)

Хімічна група: слабка триосновна карбонова кислота

Розподіл у рослині (або спосіб дії): регулятор кислотності

Препаративна форма: кристалічний порошок

Норма витрати робочого розчину: 150 – 1000 л/га (залежно від культури та фази її розвитку)

Пакування: пластикова пляшка 1 кг

Переваги
  • ЦИТРИК™ знижує значення pH водного розчину.
  • Покращує розчинність різноманітних компонентів суміші в баку при застосуванні засобів захисту рослин, і при цьому оптимізується склад розчину для обприскування.
  • ЦИТРИК™ завдяки підкисленню середовища запобігає лужному гідролізу діючих речовин і сприяє збереженню ефективності засобів захисту рослин.
Регламент застосування

За допомогою індикаторного паперу визначаємо значення рН води, що призначена для приготування робочого розчину, та доводимо його до оптимального показника рН 5 – 6, якщо інше не вказано на етикетці продукту. Середня норма витрати ЦИТРИК™ – 100 г на 100 л робочого розчину. Однак щоразу норму витрати потрібно встановлювати експериментально, оскільки на неї суттєво впливає не лише показник рН, а й твердість (жорсткість) води.
При приготуванні робочого розчину в бак, що заповнений водою на ½ – ¾, спочатку додати ЦИТРИК™, ретельно перемішати й додати засоби захисту рослин. ЦИТРИК™ не має будь-якої пестицидної дії.

Сумісність

Продукт ЦИТРИК™ змішується із засобами захисту рослин різних груп, окрім фунгіцидів, що містять мідь (у тому числі бордоська суміш, оксид міді, основний сульфат міді, гідроксид міді тощо) і вапно.

Кольорова шкала значень pH рідини

    3          4         5         6         7         8         9        10   

Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!