Ол Кліар™ Екстра

Інші

Високотехнологічний засіб для комплексного очищення обприскувачів

  • Нейтралізує, зв’язує та очищує залишки сульфонілсечовин та інших небезпечних гербіцидів
  • Розчиняє, зв’язує та очищує відкладення та маслянистий наліт, що утворюється в баку оприскувача, шлангах, фільтрах та форсунках
  • Забезпечує повноцінне очищення обприскувача при переході з однієї культури на іншу, та для міжсезонної консервації 

Ол Кліар™ Екстра — універсальна, високотехнологічна рідина для комплексного очищення обприскувача

Ол Кліар™ Екстра

Інші
Опис

Ол Кліар™ Екстра – спеціалізований продукт для очищення обприскувача від компанії Дюпон, призначений для усунення залишків сульфонілсечовинних гербіцидів.

Ол Кліар™ Екстра – збалансована рідинна формуляція, що містить у своєму складі секвестранти, сурфактанти та інші допоміжні речовини.

Ол Кліар™ Екстра ефективно нейтралізує залишки сульфонілсечовин, а також таких діючих речовин, як гліфосат, паракват, атразин, мекопроп та ін.

Відмінна ефективність Ол Кліар™ Екстра перевірена і доведена на великій кількості старих і нових пестицидів. Продукт широко використовується в країнах Західної Європи

Пошкодження чутливих культур

- Виробники часто недооцінюють або взагалі ігнорують спеціалізовані засоби для очищення обприскувачів, сподіваючись, що ретельне промивання водою або простими миючими засобами є достатнім для усунення залишків пестицидів. У більшості випадків, однак, просте промивання зі стандартними засобами не є достатнім. 

- В результаті недостатньо якісного промивання невеликі кількості діючих речовин пестицидів залишаються в оприскувачі, проте цих невеликих залишків достатньо, щоб серйозно
пошкодити наступну, сприйнятливу культуру, чи навіть знищити її.

Механізм дії

Ол Кліар™ Екстра є унікальним поєднанням речовин, які нейтралізують залишки засобів захисту рослин та зменшують поверхневий натяг розчину і дозволяють проникнути в щілини і важкодоступні місця обприскувача.

Діючі речовини Ол Кліар™ Екстра втягують залишки пестицидів у розчин. Коли поверхнево-активні речовини вступають в контакт з липкими залишками, вони розкладають залишки на частини для кращого видалення та піднімають їх з поверхні бака.

Унікальною особливістю Ол Кліар™ Екстра є його подвійний механізм дії:

Ол Кліар™ Екстра не має прямого впливу на культуру, не пошкоджує ані фарбу, ані лакове покриття, може застосовуватись для зовнішньої очистки обприскувача, не пошкоджує вразливі місця оприскувача: бак, фільтри, шланги, форсунки.

Ол Кліар™ Екстра – єдиний омивач на ринку, який очищає речовини на олійній основі, жири, масла та інші липкі залишки.

Рекомендації

Норма використання - концентрація 0,5%, або 0,5 л / 100л розчину

Ол Кліар™ Екстра рекомендовано для:

- Якісної комплексної очистки обприскувача при переході з однієї культури на іншу, особливо потенційно чутливу (цукровий буряк, ріпак, овочеві культури)
- Обприскувачів, в яких є видимий наліт, осад, тощо 
- Обприскувачів, в яких робочий розчин з тих чи інших причин залишався впродовж певного часу 
- Обприскувачів, в яких застосовувались багатокомпонентні бакові суміші та препарати на олійній (масляній) основі
- Для періодичної очистки (профілактики)
- Повної очистки (консерваціі) обприскувачів наприкінці сезону

Процедура очищення баку з Ол Кліар™ Екстра

1. Спорожнити бак обприскувача відразу після закінчення обприскування

2. Змити чистою водою будь-яке забруднення на зовнішній стороні розпилювального обладнання 

3. Промити чистою водою резервуар та шланги обприскувача зсередини щонайменше однією десятою частиною обсягу баку обприскувача. Бачок для приготування маточного розчину промити повністю. Розчин випрацювати через форсунки

4.1 Для обприскувачів без внутрішньої системи промивання баку обприскувача:
Наполовину заповнити бак (резервуар) чистою водою та додати Ол Кліар™ Екстра (через горловину або змішувач) згідно норм використання (на об’єм баку обприскувача, 0,5% концентрація або 500 мл на 100 л розчину). Перемішати, долити води та переконатись, що бак повністю заповнено. Перемішувати 15 хвилин.

4.2 Для обприскувачів з обладнаною внутрішньою системою промивання баку обприскувача:
Заповнити бак (резервуар) водою на мінімум 1/10 об’єму та додати Ол Кліар™ Екстра згідно норм використання (0,5% концентрація). (Може знадобитись більший об’єм розчину, якщо обприскувач має широ­кий захват та розгалужену систему трубопроводів (шлангів). Для 24 м захвату використовувати не менше 120 л води для очистки та 0,5% концентрацію очищувача). Перемішати і промити бак та розподільну систему (шланги) очищувальним розчином протягом  15 хв. Обовязково повторити процедуру 4.2.

5. Перед злиттям розчину з баку та системи - сітку заливної горловини, насадки (форсунки) і фільтри слід зняти та окремо занурити в ємність, що містить розчин приготовлений з розрахунку 50 мл Ол Кліар™ Екстра на 10 літрів води (0,5% концентрація). Встановити сітку горловини, форсунки та фільтри назад після завершення повної процедури очищення.

6. Злити (після зняття фільтрів та форсунок) повністю розчин (через розподільні системи для внесення) в спеціальні ємності або на ділянки поля, що оброблялись робочим розчином використовуваних гербіцидів. Уникати потрапляння до водойм.

7. Промити зсередини чистою водою бак та шланги обприскувача у кількості що відповідає щонайменше одній десятій обсягу бака. Злити повністю розчин в спеціальні ємності або на оброблені ділянки поля (уникати потрапляння до води водойм).

8. Встановити назад фільтри та форсунки (можливо встановити перед п.7.)