Фунгазіл

Протруйники

РК (імазалілу сульфат, 133,5 г/л)

Фунгіцид для обробки насіннєвої 

  • Широкий спектр контрольованих патогенів
  • Невелика норма витрати
  • Зручна у використанні препаративна форма
  • Знижує втрату маси бульб під час зберігання

Діюча речовина: імазалілу сульфат, 133,5 г/л
Препаративна форма: розчинний концентрат
Упаковка: каністра 5 л

Обробка є найбільш ефективною, якщо проведена відразу після збору врожаю, але в будь-якому випадку - не пізніше січня.

Фунгазіл

Протруйники
Опис

Фунгазіл® є високоефективним препаратом проти ряду збудників захворювань картоплі у період її зберігання: Helminthosporium solani (Срібляста парша), Fusarium sulphureum (Суха гниль), Fusarium solani (Суха гниль), Fusarium roseum var sambucinum (Суха гниль), Polyscytalum pustulans (Бородавчата парша), Phoma exigua (Фомоз).

Фунгазіл® проявляє побічну дію проти таких збудників захворювань: Clavibacter michiganensis (Кільцева гниль), Colletotrichum coccodes (Антракноз), Rhizoctonia solani (Чорна парша).

Рекомендації щодо застосування
Культура, об’єкт, що обробляєтьсяНорма, л/т насіння Шкідливий організм, проти якого обробляється Спосіб, час обробки
Бульби картоплі 0,15Парша срібляста (Helminthosporium solani), Парша звичайна Ризоктоніоз (Rhizoctonia solani) Нанесення розчином препарату способом 
обприскування під час пропускання бульб через
конвеєр чи роликовий стіл, за норми робочого розчину 1-2 л води на 1 тону насіння
Особливості

У процесі збору врожаю та при транспортуванні бульби картоплі можуть механічно пошкоджуватись, що призводить до ураження картоплі різними збудниками захворювань.

Тому, дуже важливо застосувати Фунгазіл® протягом 1-5 діб після збору врожаю, до загоєння механічних ушкоджень бульб.

Фунгазіл® застосовують за допомогою гідравлічного або дискового обприскувача, що встановлений разом із захисним щитком поверх роликового столу або конвеєра.

Фунгазіл®, розведений в 1-2 л води, застосовують на тону бульб картоплі з використанням обприскувального обладнання, яке має форсунковий або щілинний розпилювач і наносить робочий розчин шляхом дрібного розпилення на бульби картоплі, які транспортуються по роликовому конвейеру.

Необхідно забезпечити перевертання бульб картоплі на конвеєрі для їх обробки з усіх боків. Більші об’єми робочої рідини в межах можливостей обприскувального обладнання забезпечують краще покриття бульб та проникнення в місця їх ушкоджень і, відповідно, кращий контроль захворювань. Для якісної обробки бульби картоплі повинні бути чисті від грунту (допускається забруднення не більше 5% поверхні). Поверхня бульб картоплі перед обробкою може бути сухою або вологою, але не мокрою.

Препарат зберігає стабільність за температури -5º С впродовж 24 годин. У випадку замерзання препарату, його можна знову використовувати після його розморожування при кімнатній температурі та розмішування до моменту зникнення кристалів.