Гаучо

Протравники

Ефективний інсектицидний протруйник для захисту насіння кукурудзи, соняшнику та цукрових буряків від широкого спектру шкідників

Імідаклоприд, 600 г/л
Препаративна форма: концентрат, який тече, для обробки насіння
Реєстраційне посвідчення: A 04411
Упаковка: 1 л

Перевірений часом інсектицидний протруйник системної дії для захисту багатьох культур від широкого спектру шкідників у новій інноваційній формуляції текучого концентрату суспензії.

Протруйник системної дії для передпосівної обробки насіння кукурудзи, соняшнику та цукрових буряків.

Перевірена часом інсектицидна діюча речовина від компанії-винахідника.

Гаучо

Протравники
Дія препарату
Діюча речовина препарату (імідаклоприд) блокує передавання нервового імпульсу в організмі комах шкідників.

Оброблене препаратом Гаучо® насіння отримує надійний та повний інсектицидний захист від усіх важливих шкідників листя і ґрунтових шкідників. Діюча речовина поглинається коренями рослини, яка проростає, і звідти спрямовується в листя. При цьому інсектицид рівномірно розподіляється рослиною і забезпечує тривалий
захист проти сисних і гризучих комах-шкідників.

Оброблене насіння рекомендовано висівати безпосередньо після проведення протруєння. Однак у випадках завчасних обробок, насіння слід зберігати, до моменту посіву, у прохолодному, сухому, добре вентильованому приміщенні. Запаси протруєного насіння, які готували до сезону, перед висівом зазвичай рекомендовано перевірити на схожість.

Діюча речовина окрім інсектицидних якостей здібна активізувати захисні функції самої рослини, та чинить стимулюючу дію (антистрес-ефект).

Переваги
  • Відмінний захист рослини на початкових фазах вегетації.
  • Ефективність системного інсектицидного захисту від комплексу наземних та грунтових шкідників.
  • Довготривалий ефект.
  • Додаткова стимулююча дія на рослину (антистрес).
  • М’якість дії на культуру та відсутніть проявів фітотоксичності.
  • Надійний захист протруєного насіння під час зберігання.
Техніка застосування

Для приготування робочого розчину потрібно довести препарат водою до однорідного стану. В залежності від типу обладнання, технології протруєння насіння та якості підготовки насіннєвого матеріалу використовують різні об’єми робочого розчину. Головне, щоб препарат було рівномірно та якісно нанесено на очищене, сухе та відкаліброване насіння.

В залежності від розмірів та ваги насіння, які можуть суттєво різнитись у деяких польових культур (кукурудза, соняшник), рекомендована норма застосування може
вар’юватись у вказаних діапазонах. Чим насіння більше та крупніше, тим меньша норма препарату у перерахунку на 1 тону забезпечує необхідний рівень захисту.

Застосування та спектр дії

КультураОб’єкт Норма застосування
Кукурудза Дротяники 5–7 л/т
Соняшник Дротяники 6–9 л/т
Цукрові буряки Комплекс наземних і ґрунтових шкідників сходів 140 мл./1 п.о. (100 тис. насінин)