Оптімайз

Протравники

«Оптімайз® (200)» — сучасний біопрепарат для обробки посівного матеріалу сої.

Bradyrhizobium japonicum 2,0x109  Ліпо-хітоолігосахарид 1х10-7%
Препаративна форма: розчинний концентрат (РК)
Реєстраційне посвідчення: А № 02830
Упаковка: Коробка з двома полімерними пакетами, загальний обсяг – 12,58 л

Унікальність. Технологія кращого розвитку рослин бобових, та підвищення урожайності.

Оптімайз

Протравники
Опис

Унікальні інокулянти для обробки насіння бобових, які стимулюють природні ростові процеси, пов'язані з азотфіксацією, та дають можливість рослинам для кращого живлення та розвитку. Оптімайз® з ЛХО-промоутер технологією навіть за стресових умов дозволяє значно підвищити рівень розвитку та кінцеву врожайність сої.

Інокулянт створено за сучасної запатентованої технології, на основі чистої культури бактерії Bradyrhizobium japonicum, з використанням компонентів формуляції, що подовжують термін виживання бактерій на насінні. Ліпо-хітоолігосахарид (ЛХО) — це унікальна молекула, яка покращує живильні властивості рослин, сприяє продуктивному утворенню азотфіксуючих кореневих бульбочок, а також розвитку коріння і молодих пагонів. Формуляція препарату дозволяє досягати позитивного ефекту, незалежно від сорту та умов навколишнього середовища, а препарат зберігає ефективність протягом тривалого часу. Рідка препаративна форма надає можливість візуального контролю якості препарату та життєздатності бактерій. А відносно низька норма застосування препарату гарантує збереження часу та ресурсів на його застосування.

Рослини, що отримали більш потужний старт, в тому числі забезпечені азотом з ранніх етапів — більш розвинені, здоровіші та стійкіші до несприятливих факторів навколишнього середовища, шкідників та хвороб тощо. Адже, завдяки азотфіксуючим бактеріям в складі інокулянта, відбувається більш ранній та прискорений розвиток бульбочок на кореневій системі, що впливають на якнайшвидшу активізацію процесів фіксації атмосферного азоту та живлення. Рослині, насіння якої оброблено інокулянтом, забезпечений прискорений розвиток кореневої системи, що дозволяє підвищити здатність рослини до поглинання води і поживних речовин. Все це, в свою чергу, трансформується в більш високі врожаї культури.

Переваги
  • Ефективність. Оптимальна фіксація атмосферного азоту, навіть за стресових умов.
  • Гнучкість. Можливість сумісного застосування в комплексі з фунгіцидним препаратом для захисту насіння сої Февер®.
  • Стабільність. Період ефективного зберігання препарату, за належних умов, на поверхні насіння може складати до 120 днів після моменту нанесення, без втрати ефективності.
Техніка застосування

Обробку насіння сої інокулянтами рекомендовано проводити безпосередньо перед сівбою, використовуючи спеціальне обладнання для обробки насіння, у відповідності до норм витрати препарату.

1) Приготуйте робочий розчин шляхом змішування рідини «Оптімайз» (більший пакет з коробки) з рідким прилипачем (менший пакет з коробки).

2) Рівномірно нанесіть робочий розчин на насіння.

Готовий робочий розчин рекомендовано використати (обробити насіння) протягом одного робочого дня.

Не рекомендовано застосовувати препарат разом з розчинами мікроелементів, що містять сполуки молібдену.

Інокулянт сумісний з деякими хімічними препаратами для захисту насіння, в т.ч. з фунгіцидним протруйником насіння сої Февер®. У випадку якщо "Оптімайз" застосовується разом із хімічним протруйником насіння, рекомендовано використовувати не більше звичайної норми води для застосування протруйника.

За більш детальною консультацією щодо сумісності препаратів прохання звертатись до представників компанії.

Застосування та спектр дії

КультураДіяНорма застосування (л/1 т насіння)
СояПокращення зв’язування атмосферного азоту та його засвоєння рослинами2,8