Оптімайз 400

Протруйники

«Оптімайз® (400)» — сучасний концентрований біопрепарат для обробки посівного матеріалу сої.

Bradyrhizobium japonicum 5х109  Ліпо-хітоолігосахарид 2х10-7%
Препаративна форма: розчинний концентрат (РК)
Реєстраційне посвідчення: А № 03603
Упаковка: Коробка з двома полімерними пакетами, загальний обсяг - 16,57 л

Унікальність. Технологія кращого розвитку рослин бобових, та підвищення урожайності.

Оптімайз 400

Протруйники
Опис
Унікальні інокулянти для обробки насіння бобових, які стимулюють природні ростові процеси, пов'язані з азотфіксацією, та дають можливість рослинам бобових кращого живлення та розвитку. Оптімайз з ЛХО-промоутер технологією дозволяє підвищити рівень споживання поживних речовин, які необхідні для природних процесів росту та продуктивності культури.

При використанні продукту Оптімайз 400, завдяки підвищенню концентрації бактерій та ЛХО, знижена норма витрати, що дозволяє обробити одночасно вдвічі більше насіння.

Інокулянт створено за сучасної запатентованої технології, на основі чистої культури бактерії Bradyrhizobium japonicum, з використанням компонентів формуляції, що подовжують термін виживання бактерій на насінні. Ліпо-хітоолігосахарид (ЛХО) — це унікальна молекула, яка в момент присутності, покращує живильні властивості рослин, сприяє продуктивному утворенню азотфіксуючих кореневих бульбочок, а також розвитку коріння і молодих пагонів. Формуляція препарату дозволяє досягати позитивного ефекту, незалежно від сорту та умов навколишнього середовища, а препарат зберігає ефективність протягом тривалого часу.

Рідка препаративна форма надає можливість візуального контролю якості препарату та життєздатності бактерій.

Ліпо-хітоолігосахариди є ключовими факторами в комунікації між рослинами і ґрунтовими бактеріями, що запускають роботу ряду рослинних генів, включення яких чітко корелює з ранніми стадіями симбіозу, а також основних генів флавоноїдного синтезу. ЛХО при дії на корені за відсутності бактерій сприяють утворенню примордія бульбочки — тканини, де відбувається ініціація клітинного поділу.

Іншими словами, технологія ліпо-хітоолігосахариду — це сучасний ініціатор бульбочкоутворення для прискорення азотфіксації, який робить його стабільним, ефективнішим та продуктивнішим.

Переваги
  • Специфічність. Підвищена концентрація бактерій та ЛХО в "Оптімайз 400", дозволяє одночасно обробити більше насіння. Препарат розроблено спеціально для для інокуляції значних об'ємів насіння сої.
  • Ефективність. Доведений ефект оптимальної фіксації атмосферного азоту навіть за стресових умов.
  • Гнучкість. Можливість сумісного застосування в комплексі з фунгіцидним препаратом для захисту насіння сої Февер.
  • Стабільність. Період ефективного зберігання препарату, за належних умов, на поверхні насіння може складати до 120 днів після моменту нанесення, без втрати ефективності.
Техніка застосування

Обробку насіння сої інокулянтами рекомендовано проводити безпосередньо перед сівбою, використовуючи спеціальне обладнання для обробки насіння, у відповідності до норм витрати препарату.

1) Приготуйте робочий розчин шляхом змішування рідини «Оптімайз» (більший пакет з коробки) з рідким прилипачем (менший пакет з коробки).

2) Рівномірно нанесіть робочий розчин на насіння.

Готовий робочий розчин рекомендовано використати (обробити насіння) протягом одного робочого дня.

Не рекомендовано застосовувати препарат разом з розчинами мікроелементів, що містять сполуки молібдену.

Інокулянт сумісний з деякими хімічними препаратами для захисту насіння, в т.ч. з фунгіцидним протруйником насіння сої Февер. У випадку якщо Оптімайз застосовується разом із хімічним протруйником насіння, рекомендовано використовувати не більше звичайної норми води для застосування протруйника. За більш детальною консультацією щодо сумісності препаратів прохання звертатись до представників компанії.


    КультураДіяНорма застосування (л/1 т насіння)
    СояПокращення зв’язування атмосферного азоту та його засвоєння рослинами1,8