ОРІУС® УНІВЕРСАЛ ES, е.н.

Протруйники

Додайте енергію кожній насінині!

Фунгіцид для протруювання насіння озимої пшениці та ярого ячменю від комплексу хвороб


Формуляція: емульсія для обробки насіння
Єдина препаративна форма
Діюча речовина: тебуконазол, 15 г/л прохлораз, 60 г/л
Пакування: 5 л
Клас небезпечності: ІІІ

Завдяки відмінному прилипанню препарат зберігається на поверхні насіння та переміщуючись в зародок, контролює розвиток патогенів.

ОРІУС® УНІВЕРСАЛ ES, е.н.

Протруйники
Призначення та механізм дії препарату

Оріус® Універсал ES, е. н. — системний фунгіцид, дія якого відбувається за рахунок порушення біосинтезу ергостеролу — речовини необхідної для формування клітинних мембран у грибів-патогенів. Знищує збудників, які передаються через насіння, та захищає сходи зернових культур. 

На відміну від традиційних препаративних форм протруйників, які тільки покривають насінину, мікроемульсія проникає у внутрішню структуру зернини по мікрокапілярах, у такий спосіб забезпечуючи повніший захист посівів. 

Приготування та норми витрати препарату, робочого розчину:

Перед застосуванням Оріус® Універсал ES, е. н. — необхідно розвести водою (наприклад 10 л води 2,0 л ОРІУС® УНІВЕРСАЛ ES, е.н. = 12,0 л готового розчину для протруєння 1 т насіння).

Сумісність з іншими препаратами:

Оріус® Універсал ES, е. н. – суміщається з іншими пестицидами, проте перед використанням рекомендовано провести тест на сумісність.


Рекомендації:

Обробку насіння проводять за 2–3 тижні до посіву або у день висівання. Насіння протруюють за допомогою протруювача будь-якої марки, що забезпечує хороший розподіл препарату на поверхні насіння у змішувальній камері.
Важливо, щоб насіння було оброблено швидко і рівномірно. Після обробки немає необхідності у додатковому підсушуванні зерна.
Необхідно використовувати добре очищене насіння тому, що зайвий пил і домішки можуть зв’язати велику кількість робочої рідини, що призведе до зниження дії препарату.
Протруєне насіння зберігають в прохолодному, сухому приміщенні з гарною вентиляцією. Невикористане насіння може зберігатися до наступного сезону, проте його якісні показники (схожість, енергія проростання) залежать від умов зберігання. Перед використанням таке насіння необхідно перевірити на схожість у відповідній лабораторії.

Застосування
КультураНорма витрати препарату, л/тХворобиСпосіб, час обробок
Пшениця озима1,75–2,0Фузаріозної гельмінтоспоріозна коренева гниль,сажкові хвороби, снігова плісняваОбробка насіння перед висіванням (10 л води на 1 т насіння)
Ячмінь ярий1,75–2,0Гельмінтоспоріозна, фузаріозна коренева гниль, сажкові хворобиОбробка насіння перед висіванням (10 л води на 1 т насіння)

Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!


ЗАВАНТАЖИТИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ