Пончо

Протруйники
Інсектицидний протруйник для захисту кукурудзи та соняшнику.

Клотіанідин, 600 г/л
Препаративна форма: концентрат, який тече, для обробки насіння
Реєстраційне посвідчення: А 04412
Упаковка: 5 л

Тривала системна інсектицидна дія.

Пончо

Протруйники
Опис

Сучасний інсектицидний протруйник контактно-системної дії, який поєднує надійний контроль з захистом сходів кукурудзи, соняшнику від ґрунтових та наземних шкідників. Діюча речовина препарату — клотіанідин — має широкий спектр дії. Інсектицид забезпечує тривалий період захисної дії та належить до хімічного класу неонікотиноїдів — надзвичайно ефективних діючих речовин. Препарат Пончо® вдало контролює основних шкідників насіння та сходів навіть за складних умов.

Формуляцію препарату складено оптимальним чином що дозволяє діючій речовині максимально довго знаходитись на поверхні насінини та ефективно діяти. Препарат протягом тривалого часу впевнено контролює дротяників, мух, совок, личинок хрущів тощо. Шкідники просто не взмозі завдати рослинам значної шкоди. Завдяки системним властивостям діючої речовини, інсектицид розподіляється рослиною з коренів до наземної частини. Діюча речовина поглинається кореневою системою рослини, під час її проростання клотіанідин спрямовується в листя. При цьому інсектицид розподіляється рослиною дуже рівномірно і забезпечує тривалу дію проти шкідників. Насіння, оброблене препаратом Пончо®, дає можливість максимально захистити молоді сходи культури від більшості ґрунтових та листкових шкідників.

Переваги
  • Надійний захист від комплексу ґрунтових та листкових шкідників сходів.
  • Насіння, оброблене Пончо®, характеризується підвищеною схожістю.
  • Добре комбінується з фунгіцидними протруйниками.
  • Відсутність фітотоксичності.
  • Препарат розроблено для застосування на насіннєвих заводах.
Техніка застосування

Перед застосуванням Пончо® слід розбавляти водою.

Наприклад: 6,5 л води 3,5 л Пончо® (залежно від розрахованої норми) = 10 л суспензійного розчину для обробки 1 т насіння.

Застосування та спектр дії

Культура Об’єкт Норма застосування (л/1 т насіння)
Соняшник Комплекс наземних та ґрунтових шкідників сходів 4,5–7,0
Кукурудза Комплекс наземних та ґрунтових шкідників сходів 1,4–3,5