Раксіл Ультра

Протравники

Протруйник насіння системної дії для захисту зернових від грибкових хвороб

Тебуконазол, 120 г/л
Препаративна форма: текучий концентрат суспензії
Реєстраційне посвідчення А № 00941
Упаковка:1 л

Оптимальне поєднання ціни та ефективності.

Раксіл Ультра

Протравники
Опис
Раксіл® Ультра - покращена та удосконалена розробка всесвітньо відомого препарату , яка поєднує надійний контроль з порівняльно недорогим захистом від комплексу збудників хвороб, що передаються через насіння і грунт на всіх зернових культурах з добре вираженим росторегулюючим ефектом.

Завдяки росторегулюючій дії Раксіл® Ультра сприяє розвитку добре розгалуженої кореневої системи з глибоко залеглим корінням. Рослини озимої пшениці, що вирощувались із насіння, протруєного Раксілом Ультра, мають більше шансів на перезимівлю та добре переносять грунтову засуху. Препарат не впливає на енергію проростання і схожість посівного матеріалу, таке насіння може зберігатись впродовж року без впливу на посівні якості.

Переваги
  • Росторегулююча дія.
  • Низька норма застосування.
  • Широкий спектр біологічної ефективності.
  • Відсутність фітотоксичності (протруєне насіння може зберігатися на протязі • року без впливу на посівні якості).
  • Іновативний фарбник та прилипач.
Застосування

Пшениця озима

Тверда сажка, летюча сажка - 0,2 л/т насіння

Ячмінь ярий

Кам'яна сажка, чорна (несправжня) сажка - 0,25 л/т насіння

Завдяки наявності високоактивної діючої речовини — тебуконазолу — протруйник Раксіл® Ультра знищує інфекцію, яка знаходиться всередині насіння, і, крім того, захищає насіння від інфекції, яка знаходиться на його поверхні та в ґрунті.

Поєднання росторегулюючої дії, високої ефективності проти широкого спектру хвороб з порівняно недорогою вартістю обробки робить Раксіл® Ультра незамінним препаратом в асортименті сучасного агронома.

Протруєння

Перед застосуванням Раксіл® Ультра слід розбавляти водою. Наприклад: 9,8 л води 0,2 л Раксілу® Ультра = 10 л готового суспензійного протруйника для обробки 1000 кг насіння.