ТРИМБІТА™ ТН

Протруйники

Зернові в безпеці! 

Сучасний протруйник Тримбіта™ забезпечує довготривалий комплексний захист насіння та сходів зернових колосових від кореневих гнилей, сажкових хвороб та комплексу шкідників. Надає впевненість в отриманні високих врожаїв! 


Діюча речовина та концентрація: імідаклоприд, 400 г/л + тебуконазол, 30 г/л + флудиоксоніл, 50 г/л

Хімічна група: фенілпіроли, триазоли, неонікотиноїди

Розподіл у рослині (або спосіб дії): контактно-системний

Препаративна форма: ТН (концентрат, який тече, для обробки насіння)

Норма витрати робочого розчину: 10 л/т

Пакування: пластикова каністра 5 л

Контактно-системний інсектофунгіцид Тримбіта™ призначений для захисту насіння зернових культур від насіннєвої та ґрунтової інфекції, а також комплексу як ґрунтових, так і наземних шкідників.

ТРИМБІТА™ ТН

Протруйники
Переваги
  • Надійний контроль широкого спектра насіннєвої та ґрунтової інфекції.
  • Системно оберігає насіння та сходи від комплексу як ґрунтових, так і наземних шкідників.
  • Сучасна препаративна форма забезпечує ідеальний контроль якості протруювання.
  • Розроблено з урахуванням потреб і вимог українського агровиробника.
  • Ефективне застосування в короткоротаційних сівозмінах і монокультурі.
Механізм дії препарату, рекомендації та застереження

Тримбіта™ – унікальний комбінований протруйник, що ефективно поєднує три діючі речовини – тебуконазол, флудиоксоніл та імідаклоприд.

Імідаклоприд блокує передачу нервового імпульсу в організмі комах-шкідників, що призводить до збудження і паралічу з подальшою загибеллю. Діюча речовина поглинається коренями рослини, яка проростає, і звідти спрямовується в листя. При цьому імідаклоприд розподіляється дуже рівномірно по молодій рослині й досягає тривалої дії проти сисних і гризучих комах-шкідників. Крім того, імідаклоприд має репелентну дію, що дає повноцінний захист сходів культури від наземних та ґрунтових шкідників.

Флудиоксоніл належить до нового класу фунгіцидів (фенілпіроли), що мають високу ефективність проти низки патогенів. Вони не тільки захищають культури від насіннєвої інфекції, але й запобігають зараженню вегетативних органів рослин сніговою пліснявою, кореневими гнилями та іншими захворюваннями. Флудиоксоніл особливо ефективно пригнічує патогенів із роду Tilletia, Altemaria, Fusarium, Helminthosporium та Rhizoctonia, які викликають хвороби проростків зернових культур. Флудиоксоніл має тривалу захисну і слабку системну дію. Термін захисної дії визначається стійкістю речовини в конкретному ґрунті й досягає 30 днів.

Тебуконазол знищує поверхневу і внутрішню інфекцію, завдяки чому він високоефективний проти сажкових хвороб, фузаріозної та гельмінтоспоріозної кореневих гнилей. Має добре виражену системну дію, проникає у проросток, що забезпечує надійний захист протягом періоду від проростання насіння до фази кущення. Завдяки тебуконазолу досягається неперевершена дія на сажкові хвороби та додатково стимулюється розвиток кореневої системи, що, у свою чергу, покращує перезимівлю рослин.

Регламент застосування

Культура
Норма витрати, л/т
Шкідливий об’єкт 
Спосіб та час обробки
Максимальна кратність обробок
Пшениця
0,75 – 1,0
тверда та летюча сажки, кореневі гнилі, септоріоз, хлібна жужелиця, злакові мухи, хлібні блішки, попелиці, трипси, цикадки, п’явиц
обробка насіння перед висіванням
1
Ячмінь
0,75 – 1,0
кам’яна та летюча сажки, гельмінтоспоріоз, септоріоз, ринхоспоріоз, кореневі гнилі, попелиці, цикадки, п’явиці, хлібні блішки, хлібна жужелиця, злакові мухи

Строки виходу для проведення ручних/механізованих робіт: не регламентується

Перед застосування протруйник ТРИМБІТА™ потрібно розвести водою. Наприклад, 9 л води + 1,0 л ТРИМБІТА™ = 10 л готового розчину для протруювання 1 т насіння.

  • Обробку насіння проводять за 2 – 3 тижні до посіву або у день висівання. Насіння протруюють за допомогою протруювальної машини будь якої марки, що забезпечує хороший розподіл препарату на поверхні насіння у змішувальній камері. Важливо, щоб насіння було оброблено швидко і рівномірно. Після обробки немає необхідності у додатковому підсушуванні зерна. 
  • Необхідно використовувати добре очищене насіння тому, що зайвий пил і домішки можуть зв’язати велику кількість робочої рідини, що призведе до зниження дії препарату.
  • Протруєне насіння зберігають у прохолодному сухому приміщенні з гарною вентиляцією. Невикористане насіння може зберігатися до наступного сезону, проте його якісні показники (схожість, енергія проростання) залежать від умов зберігання. Перед використанням таке насіння необхідно перевірити на схожість у відповідній лабораторії.

Перед застосуванням уважно прочитайте етикетку на тарі!


ЗАВАНТАЖИТИ РЕЄСТРАЦІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ