Юнта Квадро

Протруйники

Системний чотирикомпонентний протруйник комбінованої дії проти шкідників та збудників захворювань

Клотіанідин, 166,7 г/л імідаклоприд, 166,7 г/л  протіоконазол, 33,3 г/л тебуконазол, 6,7 г/л
Препаративна форма: концентрат, який тече, для обробки насіння
Реєстраційне посвідчення: А № 03354
Упаковка: 5 л

Дві моделі росторегулюючої дії, спрямовані на покращання морфології та фізіології культури.

Юнта Квадро

Протруйники
Техніка застосування

Перед застосуванням Юнта® Квадро слід розбавляти водою. Наприклад: 8,5 л води 1,5 л Юнта® Квадро = 10 літрів суспензійного розчину для обробки 1000 кг насіння. Для протруєння бажано використовувати обладнання для безперервної обробки насіння.

Необхідно особливу уваги приділяти технології підготовки насіння до проведення протруєння. Насіння має бути відповідним чином підготовлено, очищено та відсортовано. Пил, сміття та сторонні домішки можуть призвести до потрапляння препарату не на цільовий об’єкт, що може призвести до необхідності підвищення норми витрати. Протруєння нагально рекомендовано проводити на спеціалізованому обладнанні.

Протруєне насіння слід зберігати в прохолодному, сухому, добре вентильованому приміщенні і висівати, за можливості, безпосередньо після протруювання. Оброблене препаратом насіння може зберігатися понад рік, але його схожість і енергія проростання залежатимуть від умов зберігання. Запаси протруєного насіння, які готували до сезону, перед висівом повинні бути перевірені на схожість.

Переваги

» Захист в чотирьох напрямах:
» наземні шкідники;
» ґрунтові шкідники;
» насіннєва інфекція;
» ґрунтова інфекція. 
» Сприяє збільшенню продуктивних стебел.

Опис

Інсектицидно-фунгіцидний протруйник, який захищає від широкого комплексу насіннєвої, ґрунтової та аерогенної інфекцій та комплексу ґрунтових і наземних шкідників. Цьому препарату притаманні стимулююча дія на проростаючі рослини.

Інсектицидна складова Юнта® Квадро накопичується як в кореневій зоні (дає змогу контролювати ґрунтових шкідників), так і в надземній частині (уможливлює контроль наземних шкідників). Юнта® Квадро виявляє росторегулюючу дію на молоді рослини як в період проростання, так і на початку росту наземної частини.

Завдяки цим властивостям Юнта® Квадро ідеальний у вирішенні проблем із захистом рослин за використання No-Till технологій, та знижує кількість ґрунтових шкідників перед вирощуванням наступних просапних культур. Препарату притаманна властивість зниження впливу абіотичних факторів: посуха, перезволоження, вплив перепадів температур. Також Юнта® Квадро характерна стимуляція обміну речовин у рослині за рахунок комбінації клотіанідину, імідаклоприду та їхньої кількості.

Застосування та спектр дії
Культура Об’єкт Норма застосування (л/1 т насіння)
Пшениця Летюча та тверда сажки, гельмінтоспоріозна та фузаріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння, злакові мухи, цикадки, попелиці, хлібний турун, совка, блішки, дротяники1,4–1,6
ЯчміньЛетюча, кам’яна сажки, чорна (несправжня) сажка, гельмінтоспоріозна та фузаріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння, злакові мухи, цикадки, попелиці, хлібний турун, совка, блішки, дротяники1,5–1,6