Vitazyme

Регулятори та стимулятори росту
Вітазіме - це рідкий концентрат, мікробіологічно синтезований із рослинних матеріалів, а потім стабілізується на тривалий термін служби. Потужні, але природні біостимулятори, що містяться в матеріалі, значно сприяють росту рослин та умовам ґрунту, що сприяє зростанню та прибутковості для вирощувача. Вітазіме нетоксичний. Це органічний, безпечний і стійкий і має ряд активних речовин, у тому числі: 
  

Продукт сприяє життю грунту відповідно до природних законів, заохочуючи природних хижаків до боротьби з комахами і нематодними шкідниками, сприяючи більш інтенсивній біологічній фіксації азоту та стимулюючи природні організми ризосфери для вироблення необхідних факторів росту рослин.

Vitazyme

Регулятори та стимулятори росту
Опис

Вітазіме - це абсолютно природна рідина "біостимулятора" для грунтових організмів та рослин, що містять певні біологічні активатори, які є побічними продуктами власного процесу ферментації. Ці активні речовини включають вітаміни, ферменти та інші потужні, але ніжні стимулятори росту, такі як вітаміни групи В, трианкутанол, глікозиди та порфірини. Вітазіме , що використовується в контексті системи управління здоровим глуздом, допоможе фермерові подолати багато виробничих проблем. Хоча це не "чарівна куля", це допомагає всій системі працювати краще. Сільське господарство сьогодні має підкреслити використання біологічних систем, а не суто хімічних підходів, для досягнення довготривалої продуктивності грунту. 

Переваги для сільського господарства та садівництва Переваги грунтам Структура грунту, настільки критична для руху повітря та води через грунт, щоб полегшити корінний ріст та поглинання поживних речовин, покращується Вітазіме принаймні чотирма способами:

 • Підвищений корінний ріст (більше кореневих каналів).
 • Більше полісахаридів для склеювання частинок разом; лише 0,2% більше полісахаридів може помітно поліпшити структуру.
 • Покращена активність мікорізів (створення мішковидних структур)

Велика активність дощових хробаків, їхні нори створюють канали для повітря та води. Посилюється інфільтрація води, тому стік та ерозія зменшуються. Ущільнення зменшується, тому коріння можуть вільно досліджувати ґрунт для нянь та води, збільшуючи врожайність.

Як Вітазіме користуються у сільськиму господарстві Вітазим спочатку збільшить хлорофіл, дозволяючи рослині використовувати більше енергії від сонця. Завод розвиватиме більш велику і більш ефективну кореневу систему, і, працюючи разом із мікроорганізмом в ризосфері, буде перетворено більше поживних речовин з неприступної форми до форм, які можна засвоїти рослиною. Таким чином, грунтова система стає більш ефективною і є основною причиною, через яку ми говоримо, що ви можете знизити свої вхідні дані з використанням вітазиму. Це, частково, пояснює типові результати підвищення врожайності та якості для будь-яких культур.

 • Недорогий, дуже рентабельний
 • Простий у використанні
 • Безпечний і нетоксичний
 • Можна застосовувати насіння
 • Може бути змішаний з танками з будь-якими рідкими добривами, гербіцидами та пестицидами
 • Може проходити через зрошувальні лінії без засмічення

Як Вітазіме користується садівництвом

 • Великий корінь і листовий ріст
 • Більше і більше цвіте
 • Недорогий, дуже рентабельний
 • Безпечний і нетоксичний
 • Поліпшення ґрунтових умов
 • Можна застосовувати через іригаційні системи
 • Може бути змішаний з пестицидами
Переваги

Переваги для дерев Вітазим, що застосовується через систему зрошування, крапельне, спринклерне або розбризнене, прискорить ріст і зрілість усіх видів дерев у контейнерах або горщиках. Шарнірний суспензій буде збільшуватися швидше, коли фотосинтез та область листів прискорюються. 

Переваги для контейнерних заводів Вітазиме скористаються дерева, деревні декоративні рослини, наземні покриви або будь-який вид рослини, вирощеної в контейнері. Звичайні результати є великим ростом коренів та листків та кращого розквіту. 

Переваги для Turfgrass Вітазиме помітно збільшить ріст і здоров'я коренів усіх трав: бермудської трави, св. Августина, раєграси, насіння, зоєзи та інших. Коріння проникнуть глибше, а листя будуть зеленішими, енергійнішими та щільнішими. Тільки від 13 до 20 унцій. за акр кожен місяць або два робить роботу. Трохи йде довгий шлях! 

Переваги для підгодівлі рослин Вітазіме покращує ріст коренів, листків і квіткових рослин у всіх типах рослин. Оброблені насіння з'являться швидше, а ріст розсади буде більш енергійним. Покращений розвиток хлорофілу дасть швидше харчування, більш глибокі зелені кольори, а також блискучі та привабливі листи та квіти як для однорічних, так і багаторічних рослин. 

Вітазіме слід використовувати в контексті повної системи управління сільськогосподарськими продуктами, ніколи сама по собі. Vitazyme оптимізує вашу існуючу програму, а також знизити витрати та підвищити продуктивність. Цей продукт дуже ефективний при низькому рівні азоту. Дотримуйтесь цієї простої у використанні п'ятибальної програми. 1.Якщо це можливо, проаналізуйте грунт у авторитетних лабораторіях та коригуйте мінеральні дефіцити та дисбаланс за допомогою експертних консультацій. 2.Скорочення застосування азотних добрив для не бобових, використовуючи цей тест:  3.При посадці, якщо це можливо, обробляйте насіння або коріння пересадки. Насіння обробляють розведеним розчином Вітазіме, наприклад 1 л 5% -ного розчину на кожні 50 кг насіння. Ретельно перемішати насіння в насіннєвий або цементний змішувач або на проміжку. Для відмінних результатів застосуйте розчин прямо на насіннєвий ряд з насадкою. Кориться з пересадкою або розпиленням 1% або 2% розчином. 4.Застосовуйте Вітазим до грунту та / або листя. Дотримуйтесь інструкцій для кожного урожаю. У більшості випадків від 10 до 20 унцій / акр можна застосовувати за одну заявку в один-три рази під час циклу обростання. Падіння на стерні ефективне для прискорення розбиття залишків. 5.Інтеграція інших програм звуку та сталого менеджменту в загальну програму. Використовуйте сівозміни, мінімальну обробку грунту, практику збереження грунту та прийняті сорти рослин. 

Для садів Просто використовуйте Vitazyme раз на місяць в умовах вирощування. Ви можете водити Vitazyme вручну з розрахунку 1% (1,25 ун./галон) над вершиною обох рослин і грунту. Звичайно, майте на увазі час полива, а не тому, що Вітазіме буде горіти рослину (це, звичайно, не буде), а скоріше слідувати належним практикам, щоб зменшити рост грибів та покращити збереження води. Ви можете також застосувати Vitazyme з будь-яким розпилювачем. Ми рекомендуємо 5% (6,25 ун./галон) ставку, розпорошується безпосередньо на заводах до витоку. Гарний сад буде використовувати менше галону Вітазіме за сезон. Вітазіме можна зберігати майже на невизначений термін, тому будь-який залишок буде добре наступного сезону, а не витрачається.

Інгредієнти
 • Бразисостероиды 0,022 мг / мл
 • 1-трианкутанол 0,33 мкг / мл
 • Вітамін В1 (тіамін) 0,35 мг / 100г
 • Вітамін В2 (рибофлавін 0,25 мг / 100 г
 • Вітамін B6 0,15 мг / 100г